info@pracawenergetyce.pl
  • Szczegóły oferty pracy

  • Oferta pracy NR: 19907

    Specjalista ds. systemu ERP |Słubice |wsparcie w relokacji

    Pracodawca: Gi Group Poland S.A.
    Miejsce pracy: Świebodzin, Lubuskie

    Zadania:

    • sprawowanie pieczy nad funkcjonowaniem systemu ERP
    • prowadzenie szkoleń użytkownikom systemu
    • rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności
    • kontakt z konsultantami
    • tworzenie skryptów, podstawowe projektowanie
    • migracje danych między systemami, rozwój raportowania

    Oczekiwania:

    • preferowane wykształcenie informatyczne
    • biegłość w obsłudze komputera (pakiet MS Office)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferowane:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
    • świadczenia pozapłacowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dodatek energetyczny
    • dopłaty do dojazdów do pracy
    • wsparcie w relokacji/możliwość zakwaterowania

    Polska
    Dodane: 23.04.2024